O nas

Home / O nas

Kim jesteśmy

Fundacja Edukacji i Rozwoju

Jesteśmy młodą organizacją działającą w środowisku NGO na terenie Legnicy. Tworzą ją przede wszystkim osoby pracujące w biznesie, dla których działalność społeczna jest bardzo istotna. Nasze wartości, oparte są o doświadczenia i wychowanie w duchu wspierania słabszych, biedniejszych i potrzebującym, przekładają się na charakter podejmowanych przez nas form wsparcia. Świadomie realizujemy kolejne projekty, aby zwiększać dostęp mieszkańców naszego regionu do edukacji i rozwoju.

Łączymy pracę z pasją, wskazujemy możliwości rozwoju, wspieramy nabywanie nowych umiejętności i poszerzanie kwalifikacji oraz edukację w każdej formie. Dla nas istotne jest, aby nie stać w miejscu i wraz z beneficjentami realizowanych działań wspólnie uczyć się i odważnie kroczyć w lepsze jutro.

„Razem możemy tworzyć naszą lokalną rzeczywistość, to również zależy od Ciebie!”

Nasza misja i historia

 • Misja

  Nieść pomoc w wyrównywaniu szans w dostępie do edukacji i różnych form rozwoju.
  Naszą misję realizujemy poprzez:

  • organizację zajęć sportowych
  • naukę języków obcych
  • rozwijanie pasji, zainteresowań
  • pokazywanie, że niemożliwe staje się możliwe, jeśli bardzo tego chcemy!
 • Historia

  Jesteśmy młodą organizacją, założoną wiosną 2018 roku. Pierwszy rok działalności stanowił etap rozwojowy organizacji. W kwietniu 2018 otrzymano środki z Legnicko-Głogowskiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej na otwarcie przedsiębiorstwa społecznego.

  Poza działalnością prospołeczną prowadzimy również działalność gospodarczą, świadcząc usługi telemarketingu i badań rynkowych dla firm na terenie miasta Legnica. W naszych szeregach są osoby z dużym  doświadczeniem zawodowym – to wykwalifikowana kadra zaangażowana w rozwój sektora pozarządowego

Nasz zespół

Dzięki tym ludziom wszystko staje się możliwe

Nasi partnerzy

Oni nam zaufali – Ty również możesz.