Rodzinny Festiwal Triathlonu w Krainie Dobrej Energii 28-29.8.2021

Rodzinny Festiwal Triathlonu w Krainie Dobrej Energii 28-29.8.2021

Rodzinny Festiwal Triathlonu w Krainie Dobrej Energii był okazją do rodzinnego i aktywnego zakończenia wakacji. W programie znalazły się min. gry i zabawy sportowe oraz triathlon i aquathlon. Odbył się koncerty: gwiazdy wieczoru – Mezo, piosenek Disneya w wykonaniu Nikoli Wardy i Wojciecha Dereń wraz z zespołem wokalnym GOKiS oraz „Piosenek Oli Zumboli”.

Można było poćwiczyć jogę, zumbę, pilates lub pograć w piłkę z Football Academy. Na najmłodsze dzieci czekały też dmuchańce, malowanie twarzy, warsztaty plastyczne i zabawy z animatorami.

Organizacja i przeprowadzenie tej imprezy były okazją do integracji uczestników projektu „TriathloNowa droga do sukcesu” ze sobą oraz z członkami grupy Triathlonowa Legnica. W pierwszym dniu wolontariusze przeprowadzili część animacji i pomogli przy zabawowym torze triathlonowym (triathlon z przeszkodami). W drugim dniu – dniu zawodów triathlonowych i aquathlonowych przygotowywali i obstawiali strefę zmian, trasę zawodów oraz pomagali w biurze zawodów.

Przygotowania do Festiwalu, jego organizowanie i realizowanie były dla uczestników projektu fantastyczną sposobnością do poznania i rozmów z Jerzym Górskim. Sylwetkę tego wyjątkowego człowieka mogli poznać również wszyscy uczestniczący w Festiwalu podczas wywiadu, którego udzielał na tej imprezie.

Imprezę zorganizowała Fundacja Edukacji i Rozwoju FEiR we współpracy z GOKiS Miłkowice, Twoją Dobrą Energią, Joanną Rekowską – Niezależna Konsultantka Arbonne oraz Krainą Dobrej Energii.

Projekt dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030