Ach co to był za dzień !

Ach co to był za dzień !

Zapraszamy do obejrzenia filmu, który stał się niezapomnianym ,,Małym, wielkim powrotem Triathlonu do Jezierzan”.

Ogromne brawa dla uczestników projektu,, Triathlon droga do sukcesu” oraz pozostałych uczestników zawodów. Serce roście patrząc na ogrom pracy włożony w treningi – to dzięki Wam mogliśmy się spotkać.

Ogromne podziękowania dla kadry trenerskiej: Norbert Rekowski- Pomysłodawca i realizator projektu a zarazem trener/ Triathlonista. Jurek Górski – Mistrz Triathlonu jak i Mentor projektu. Dawid Kruszyna – Ekspert pływania, ale i opiekun/coach adeptów. Dziękujemy za przygotowanie … ,,SWIM, BIKE, RUN – PALNIK”. Stanisław Jaworski – wybitny ekspert biegu oraz wielokrotny maratończyk.

Szczególne słowa ,,Dziękuję” wszystkim dzięki, którym mogliśmy zorganizować to wydarzenie: Wójt Gminy Miłkowice Dawid Stachura- Dziękujemy za gościnę w malowniczym miejscu. INTEGRUM BROKER- Panie Robercie dziękujemy za ,,cegiełkę” w tam szczytnym celu. Klub sportowy ,,KS WANKAN”- Dziękujemy Panie Januszu za pomoc w organizacji i za super kadrę sędziowską. Arbonne Joanna Rekowska – Dziękujemy za prawidłowe nawodnienie uczestników oraz za nagrody. Decathlon Dziękujemy za patronat oraz nagrody. Twoja Dobra Energia- Dziękujemy za honorowy patronat i za energię słoneczną tego dnia. UKS 9 Legnica- Dziękujemy za transport zawodników oraz za nagrody. Boża Pasieka- Dziękujemy za ,,słodkie” nagrody. Fundacja ,,Tu i Teraz „ – Dziękujemy za uświetnienie imprezy dmuchanymi atrakcjami. Pragniemy podziękować wszystkim : wolontariuszom, strażakom, ratownikom medycznym, ratownikom WOPR, zebranym gościom i kibicom !

Enjoy the view …… Dziękujemy Naszym filmowcom ,,Rafaello Film” za ten świetny film.